facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

ING Services Polska o profilu swojej działalności

ING Services Polska dostarcza innowacyjne serwisy IT dla grupy ING na całym świecie. Nasze usługi bazują na koncepcji Platform as a Service (PaaS), dzięki czemu z sukcesem wdrażamy najnowsze trendy technologiczne, takie jak automatyzacja czy wirtualizacja. ISP jest organizacją o ogromnym potencjale. Od ponad 10 lat kształtujemy rynek pracy IT w regionie śląskim, dając ogromne możliwości kariery. Ambicją ISP jest szkolenie kadr informatycznych, tak aby nasi pracownicy byli elitą w sektorze IT.

Poszukujemy osób zarówno bez doświadczenia na stanowiska operatorskie i administracyjne, jak również na stanowiska specjalistów i ekspertów IT w obszarach UNIX, LINUX, AIX, Red Hat, Oracle, Websphere, Jboss i inne. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (I i II stopnia). Rozpatrujemy również osoby będące studentami ostatnich lat studiów.

Więcej informacji na temat firmy: www.ingservicespolska.pl

Skróty