facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Kto oferuje staże?

Uczestnicy Projektu wezmą udział w półrocznych, płatnych stażach w jednej z następujących firm:


4ad Studio - zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron i sklepów internetowych. Tworzymy aplikacje mobilne, serwisy ogłoszeniowe a także portale informacyjne. Prowadzimy promocję w sieci i pozycjonujemy strony.
Więcej informacji na stronie.


ABI Serwkom - zajmuje się programowaniem, wdrażaniem oraz integrowaniem rozwiązań dotyczących obiegu oraz „mądrego” zarządzania dokumentami. Wdraża rozwiązania do archiwizacji oraz zarządzania dokumentem dzięki metodom OCR. Dodatkowo integruje rozwiązania softwareowe z hardware-owymi.
Więcej informacji na stronie.


Agencja Interaktywna IntraCOM.pl - zajmuje się kreowaniem wizerunku firm i dostarczaniem najnowszej technologii dla biznesu oraz administracji w oparciu o internet i technologie multimedialne.
Więcej informacji na stronie.


Agileo.IT - zajmuje się obsługą informatyczną, szeroko pojętym doradztwem informatycznym oraz tworzeniem rozwiązań informatycznych optymalizujących działania firm.
Więcej informacji na stronie.


BT Skyrise - zajmuje się projektowaniem, implementacją i testowaniem rozwiązań IT typu cloud dla branży infrastruktury transportowej oraz innych sektorów rynku.
Więcej informacji na stronie.


COIG S.A. - to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. COIG umiejętnie wykorzystuje swe kilkudziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia dyscyplin informatyki dla zapewnienia swoim klientom realnego wsparcia w obszarach zastosowań IT.
Więcej informacji na stronie.


EBICOM - jest producentem oprogramowania wspomagającego procesy sprzedaży i obsługi klienta.


Evertop Sp. z o.o. - to firma ukierunkowana na usługi związane z nowymi technologiami. Firma realizuje projekty informatyczne głównie przy użyciu technologii .NET oraz Java, przy wykorzystaniu takich baz danych jak Oracle czy MS SQL Server.


ExpoSilesia - to centrum wystawiennicze na targowej mapie Polski zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca; jeden z czołowych centrów targowo-wystawienniczych w tej części Europy.
Więcej informacji na stronie.


F.H.U. Vermont Rafał Sapota - specjalizuje się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm: wdrażanie nowych rozwiązań oraz nadzór nad istniejącą infrastrukturą informatyczną, projektowanie i obsługa serwisów internetowych, serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych.
Więcej informacji na stronie.


Global Liberty Enterprises Branch Poland Limited - zajmuje się eksploracją nisz w sektorach wzrostowych.
Więcej informacji na stronie.


i-Energia Sp. z o.o. - zajmuje się optymalizacją kosztów zakupu nośników energii (elektrycznej, gazu, ciepła). Łączy nowoczesne technologie wykorzystywane w telekomunikacji i informatyce z infrastrukturą energetyczną. Buduje własny system zarządzania efektywnością dostarczania energii elektrycznej dla odbiorców (oparty na licznikach inteligentnych i własnym rozwiązaniu patentowym).
Więcej informacji na stronie.


ING Services Polska Sp. z o.o. - to centrum usług wspólnych, zlokalizowane w Katowicach, świadczące usługi IT na rzecz podmiotów Grupy ING, funkcjonujących na całym świecie. Usługi informatyczne świadczone przez ISP, to: hosting zasobów systemowych, usługi zdalnego zarządzania zasobami informatycznymi oraz usługi związane z bezpieczeństwem IT.
Więcej informacji na stronie.


inSolutions - się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Oferuje doradztwo oraz realizuje strategie informatyzacji przedsiębiorstw. Prowadzi wdrożenia systemów ERP wraz z rozwiązaniami dedykowanymi swojego autorstwa, tworzy platformy internetowe B2B i B2C, oprogramowanie do zarządzania procesem logistycznym, aplikacje mobilne i rozwiązania POS do sprzedaży detalicznej.
Więcej informacji na stronie.


INTERSIEĆ Andrzej Szandała - zajmuje się tworzeniem kursów e-learningowych, wdrażaniem platform e-learning oraz szkoleń w oparciu grywalizację.
Więcej informacji na stronie.


IT Agency SERVAQ - specjalizuje się w kreatywnych i innowacyjnych rozwiązaniach webowych, wykorzystując najnowsze trendy pojawiające się w świecie Internetu. Firma projektuje, modernizuje i wdraża systemy webowe, mające za zadanie kreację wizerunku i budowy marki firmy.


KnowBOX - to firma zajmująca realizacją i organizacją projektów szkoleniowych na płaszczyźnie wielu branż i tematów.
Więcej informacji na stronie.


Landingi Sp. z o.o. - udostępnia aplikację w modelu SaaS, służącą do tworzenia i zarządzania stronami typu landing page.
Więcej informacji na stronie.


Lizard Media - jest agencją specjalizującą się w efektywnych i użytecznych rozwiązaniach mobilnych, eCommerce, webowych oraz e-mail marketingu.
Więcej informacji na stronie.


Mediamass 365 Łukasz Kluczny - to młody i entuzjastyczny zespół specjalistów zajmujący się kompleksową obsługą komunikacji w sieci. Firma, łącząc pasję i pracę, w sposób kompleksowy kreuje strategie marketingowe, tworzy serwisy internetowe, stoi na straży wizerunku marki, zarządza platformami Social Media.
Więcej informacji na stronie.


MMG Flagi - jest producentem i dystrybutorem różnego rodzaju flag oraz akcesoriów do flag.
Więcej informacji na stronie i stronie.


MultimHex - zajmuje się tworzeniem oprogramowania dedykowanego oraz realizacją projektów portali i stron internetowych. MultimHex jest także producentem aplikacji Assedocrm i aplikacji mhdesk.
Więcej informacji na stronie.


Netizens Digital Innovation House - to interaktywny dom produkcyjny działający w obszarach: online advertising, mobile, interactive installations i software.
Więcej informacji na stronie.


Poczta Polska - to firma dbająca o codzienne dostarczanie zadowolenia wszystkim klientom oraz pracownikom.
Więcej informacji na stronie.


PRO Solution i SOLV Marketing &  Internet™ - zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym, od kreowania wizerunku w internecie, poprzez pozycjonowanie do tworzenia stron / sklepów internetowych.
Więcej informacji na stronie i stronie.


Schenkmedia - zajmuje się tworzeniem przemyślanych i dokładnie dopasowanych rozwiązań marketingowych i reklamowych dla klinetów.


SIMPLE Sp. z o.o. - to lider w dziedzinie profesjonalnego projektowania oraz fachowego wdrażania specjalistycznego oprogramowania dla firm, opracowywanego na podstawie innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz precyzji i doświadczenia ekspertów. Firma w swej rozległej palecie uwzględnia systemy klasy CRM, HRM i APS.


Stolzle Częstochowa - to huta zajmująca się produkcją prestiżowego szkła dla branży kosmetycznej, spirytusowej i galanterii stołowej.


Studiotg Agencja Interaktywna Błażej Abel - tworzy serwisy www i e-sklepy, reklamuje produkty i usługi oraz odpowiada za komunikację z klientami w social media.
Więcej informacji na stronie.


Studio Projektowe JASPER - zajmuje się modelowaniem, projektowaniem i wykonywaniem informatycznych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i zgodności z oczekiwaniami rynku.
Więcej informacji na stronie.


TORN Sp. z o.o. - zajmuje się budową systemów obsługi i automatyzacji procesów w oparciu o technologię inteligentnej szyny danych jPALIO.


WASKO S.A. - jest jedną z czołowych polskich firm teleinformatycznych, dostarczających swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego i bankowego, a także administracji publicznej i rządowej. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją oprogramowania oraz realizuje kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.


Webanywhere Sp. z o.o. - specjalizuje się w tworzeniu systemów e-learningowych, zarówno dla szkół, jak i firm na całym świecie. Produkty tworzone są w oparciu o narzędzia open-source, takie jak: Moodle czy Totara oraz autorskie rozwiązania dedykowane dla poszczególnych klientów.
Więcej informacji na stronie.

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2023
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.